Māmiņu Kluba Dzemdību sagatavošanas kursi: ATSAUKSMES

Māmiņu Kluba Dzemdību sagatavošanas kursi: ATSAUKSMES

22. Oct 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mums vienmēr ir sirdssilta sajūta, klausoties jūsu atsauskmēs par mūsu kursiem, kurus esat apmeklējuši online vai klātienē. Padalīsimies arī ar jums, iespējams, tas ļaus ižškirties par mūsu Vecāku skolas durvju vēršanu Vīlandes ielā klātienē vai ONLINE.

Māmiņu Kluba Vecāku Skola

Māmiņu Kluba kursi bija fantastiski tik daudzos veidos; ļoti zinoši, draudzīgi, pretimnākoši, profesionāli speciālisti lika mums visiem justies ļoti ērti un ar pārliecību runāt par visām dažādajām jomām, kuras vēlējāmies aptvert. Mēs nodarbībās arī daudz smējāmies! Mēs abi ar vīru kopumā jūtamies daudz pārliecinātāki un relaksētāki, un mēs patiešām esam ieguvuši paziņas un atbalstām viens otru, kas ir patiešām jauki!

"Paldies par nodarbībām. Izglītošanās ļāva mums kļūt pārliecinātiem, ejot dzemdību procesā, un tas palīdzēja mums saglabāt mieru un baudīt, nevis baidīties no pieredzes. Paldies par visu jūsu palīdzību un padomiem pirms dzemdībām. Tas ir bijis neticami noderīgs katrā dzemdību posmā!”

“Mums ļoti patika mūsu 2 stundu iknedēļas sesijas ar pasniedzējiem un citiem pāriem klātienē. Kurss pārsniedza mūsu vajadzības. Lekcijas bija informatīvas un patīkamas. Mēs ieradāmies uz dzedmību kursiem, nezinot, ko sagaidīt, bet bijām tik patīkami pārsteigti par to, cik daudz mēs paņēmām no katras nedēļas. Ir patiešām skaidrs, ka Vecāku skolas pasniedzēji ir ļoti pieredzējuši un aizrautīgi par visām aplūkotajām tēmām, iedrošinot uzdot jautājumus, un izdales materiāli sniedz papildus bonusu apmācības procesā. Kurss bija izcils no sākuma līdz beigām – saistoša un informatīva informācija."

Māmiņu Kluba Vecāku Skola