Signes dakterīte grūtniecības laikā- Dr. Natālija Gailīte

Signes dakterīte grūtniecības laikā- Dr. Natālija Gailīte

02. Nov 2011, 13:31 minniite minniite

Pati esmu no Saldus,bet,kad uzzināju,ka esmu stāvoklī uzskaitē stājos pie Kuldīgas ārstiem. Jo ar Saldus ārstiem bija nelāga pirmā tikšanās un Jūs taču pašas saprotat,ka pirmais iespaids tomēr ir svarīgs.

 

Tad nu sazinājos ar radinieci,kas jau bija Kuldīgas ginekologu praksē pie ārstiem uzsaitē. Pajautāju telefonu,sazvanījos un norunājām datumu.

 

Tā kā tai laikā vēl mācījos,strādāju tad izvēlējos sev piemērotu dienu un ziniet man palaimējās,jo tiku pie vienkārši feinas dakterītes NATĀLIJAS GAILĪTES.

 

Vienmēr laipni uzņēma un visu izstāstīja.Tā kā man nācās uz turieni braukt ar autobusu vienmēr jautāja man laikus kuros es varu tik,nevis piedāvāja konkrētu laiku. Kad bija kādi sarežģījumi vai sliktākas analīzes vienmēr spēja pareizi izskaidrot,lai nebūtu lieki jāuztraucās. Visu varu ar savu dakterīti izrunāt. Ar abām grūtniecībām uzskaitē biju pie viņas uzskaitē. Bija pat klāt man dzemdībās,kaut nebija nekādi līgumi. Un vienmēr prata pajokot,lai uzmundrinātu. Un pat tagad,kad vairs neesmu stāvoklī apmeklēju viņu. Jo viņa ir zinoša,gudra un saprotoša ārste. Arī pašlaik ir nelielas problēmas,bet prot visu izskaidrot,kas un kā.

 

Paldies viņai,ka viņa ir tik laipna un zinoša ārste!

 

BLOGU KONKURSS: pastāsti par ginekologu, kuram uzticies!