Saulīte mani mīl jeb vasaras raibumi grūtniecības laikā!

Saulīte mani mīl jeb vasaras raibumi grūtniecības laikā!

31. Mar 2012, 21:34 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Grūtniecības kalendārs. 27.nedēļa

 

Tā kā nu topošo māmiņu klubiņu atstājusi māmiņa ulula, sagaidot pasaulē meitiņu, nolēmu, ka nu laiks atkal manam blogam! Šoreiz par vasaras raibumiem :)

 

Jautāsiet, kas tur tik sevišķs? Tā kā pēc dabas esmu Latvijas pelēkā- ar salīdzinoši bālu ādu un pelēcīgiem matiem,tad liels bija mans pārsteigums šajā grūtniecībā bija vasaras raibumu izmešanās uz sejas. Arī,gaidot meitiņu, pirms 4 gadiem es ievēroju vasaras raibumus uz sejas, bet tie ātri vien pazuda, bet tagad tie kļūst arvien izteiktāki. Es, protams, nesūdzos, man tīri labi patīk saules pēdiņas uz mana deguna, bet mani vairāk satrauc, ka ar saules aktivitātes pieaugšanu, palielinājies dzimumzīmju skaits, bet par to jau varēšu sākt domāt tikai pēc bērniņa piedzimšanas rudenī.

 

Vasaras raibumi un pigmenta plankumi lika pameklēt vairāk informācijas par pigmenta plankumu veidošanos grūtniecības laikā un ko ar tiem darīt un es atviegloti uzelpoju, kad daru visu pareizi-jālieto mitrinoši dienas krēmi ar saules aizsardzību, lai āda tiktu aizsargāta gan no virsmas, gan dziļumā.

 

Ja runā par vispārīgiem ādas kopšanas principiem šajā laikā, jāsaka, ka daru to visai akurāti, palutinot ķermeni ar mitrinošu losjonu- iepriekš lietoju Linola losjonu, kas ziemas laikam bija piemērots tā biezās konsistences dēļ,bet tagad, sākoties vasarai, dodu priekšroku Essex hidrogēlam, palutinot gan vēderu, gan kājas, gan krūtis un tfu,tfu,tfu, vismaz pagaidām no strijām ne ziņas, ne miņas! Protams, apzinos, ka tieši tagad puncis sāks augt arvien straujāk (bēbītis pieņemas svarā katru nedēļu par 200 gramiem), tomēr miksējot ādas mitrināšu ar ūdens peldēm ceru arī šoreiz izvairīties no strijām.

 

Šodien paliek pilnas 26 nedēļas, kas nozīmē, ka līdz dekrēta atvaļinājumam ir tieši mēnesis! Nekad nebūtu domājusi, ka tik ļoti gaidīšu atpūtu :) Patiesi nu jau var sākt skaitīt dienas un vizualizēt, kā varēšu veldzēties laukos ūdenī un atpūsties, lasot grāmatas un atpūšoties kopā ar meitiņu, jo, godīgi sakot, tagad ar visu karstumu sāk palikt arvien grūtāk un grūtāk- gan no rītiem pamosties un no gultas izlīst, gan vakaru sagaidīt,jo miegs sāk nākt jau vēlā pēcpusdienā:)

 

Vēlot jums jaukas brīvdienas, Kristīne

 

 Vai arī Tu ievēroji ādas izmaiņas grūtniecības laikā?

 

Reģistrējies topošo māmiņu klubam!

03. Jun 2011, 19:12

ups, kaut kur teikums pa vidu pazuda ☹
labojums: ...es jau sabijos, jo man dikti patīk, kā tie raibumiņi uz deguna izskatās..

03. Jun 2011, 19:11

Interesanti, man viss bija apgrieztā variantā 😃
Vienmēr pavasaros līdz ar pirmo saulīti man sametās uz deguna un vaigiem vasarasraibumi, taču grūtniecības laikā pēkšņi nav! Es jau sabijos, Grūtniecības laikā vispār āda visādus brīnumus darīja, dažas līdzšinējās ādas problēmas pazuda kā nebijušas, savukārt citas uzradās no jauna. Dažus mēnešus pēc dzemdībām viss atkal sastājās savās vietās. Tā ka grūtniecība un hormoni izspēlē ar mums visādus brīnumus 😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 03. Jun 2011, 18:39

Es baudu!! Man TIK ļoti patīk būt stāvoklī!

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 03. Jun 2011, 13:59

Tev tie punkteli dikti smuki izskatas 😃

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 03. Jun 2011, 13:29

Jāāā, sveši bērni tiešām aug ātri! Jau esmu nolikusi rītdienai spēcīgo aizsargkrēmu!