Saredzi to,ko gribi redzēt!

Saredzi to,ko gribi redzēt!

12. Apr 2012, 14:41 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Grūtniecības kalendārs. 28.nedēļa

 

Laikam ikvienam gadījies, ka diena rādās drūmākās krāsās nekā varbūt patiesībā tas tā ir, kas man lika aizdomāties par to, ka mēs saredzam to, ko gribam redzēt un tam arī pieķeramies, ielaižot savā dzīvē dziļi, dziļi. Labi, ja apkārt redzam tikai gaišas un patīkamas lietas un piedomājam pie patīkamiem notikumiem, bet ja nu nepārtraukti cilājam negatīvas atmiņas, domājot- nu, kāpēc man tik ļoti neiet?!

 

Pēc savas pieredzes varu teikt- TU esi tas, ko Tu domā :) Un tā patiesi ir. Bija brīdis manā dzīvē, kad likās visa pasaule ir vien drūmās krāsās krāsota, kāds labs draugs ko ne tā pasaka, kāds darbs kolēģa vietā jāizdara... un tā uz riņķi, uz riņķi, ielaižot šo domu arvien dziļāk un arī pašam kļūstot par tādu dusmu pūķi, kas staigā neapmierināts apkārt! Tad es vienā mirklī izlēmu- viss- tas ir jāmaina! Un ziniet- tas notika ne tikai manī pašā, bet arī apkārtējie mainījās (nu labi, visticamāk, ka es uz viņiem sāku skatīties un uztvert citādāk)..

 

Protams, ir visai grūti ikdienas vāveres riteņa skrējienā apstāties un mainīt domāšanu, skatoties uz lietām citādāk,bet, ja tas izdodas, tad lielākais ieguvējs esi Tu pats! Moralizēju?!

 

Var jau būt, bet es patiešām tagad tā jūtos- harmonijā un mierā ar sevi un grūtniecības laikā tas jau laikam ir svarīgākais, lai izbaudītu pilnībā šo laiku. Nav izdarīts kāds darbiņš- nu un?! Nav iztīrīta māja perfektā tīrībā- nu un?! Nav nomazgāti trauki uzreiz pēc ēšanas- nu un?! Pašreiz ļaujos visam, kas ar mani notiek un jūtos mierā ar to.

 

Vēl nedaudz par īpašo lietu saredzēšanu mums apkārt. Man vakar, dodoties uz darbu, sanāca redzēt 3 smaidošas grūtnieces pavisam īsā ceļa gabaliņā, kas nāca man pretī. Var jau būt, ka tas nav nekas īpašs, bet brīžos, kad uznāk sliktas domas, piemēram, vai bēbītis puncī kustas pietiekami bieži, vai bēbītim viss ir kārtībā, šādi "atgādinājumi" no ārpuses liek pasmaidīt un samīļot punci, pasakot kādu labu vārdu tam :) Atceros,ka vēl nemaz nebiju stāvoklī, bet tuvojoties šim laikam, daudz biežāk sāku ievērot apkārtnē grūtnieces (gan pirms Danielas gaidīšanas, gan tagad), kas arī ir kā sava veida zīme :)

 

Lēnam tuvojas jau dekrēta atvaļinājums un es jau domās pārcilāju- ko un kā darīšu, kā došos uz veikalu pēc dzijas, lai uzcakinātu zeķītes, kādas grāmatas gribētu izlasīt... Ehh- tik feini jau ir, ka ir dots laiks atpūtai pirms tik svarīga notikuma!!

 

Kādas lietas jūs biežāk saskatāt apkārtnē- pozitīvās vai negatīvās?

Kristīne

 

Reģistrējies topošo māmiņu klubam!

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 16. Jun 2011, 10:59

Piekrītu katram vārdam 😀 Viegli tas nav, bet lai dzīvotu saskaņā ar sevi un laimīgi, tas ir jādara!

16. Jun 2011, 00:39

Vai, Kristīn, kā nostādu pati to - ir dienas, kas ir melnas, melnas, lai gan prāta dziļumos saprotu, ka nav par ko sūksties - visi veseli, vīrs - fantastisks, bērns - labāku nevar vēlēties. Man oma ir izteikti sasitīta ar neizgulēšanos, jo mazāk guļu, jo īgnāka esmu, turklāt tad arī uz bērnu bļauju. Kāpēc?! Nezinu! Tāpēc, ka esmu pārņemta ar kaut kādām mistiskām negatīvām lietām. Bet man grūtniecības laikā šīs maiņas bija stipri izteiktākas.
Domā par savu mazo brīnumiņu, uzcakini gan kādu zeķi, tev vēl neliela atpūta priekšā! Izbaudi! 🌷 😀