Pirmās kustības ir sajustas

Pirmās kustības ir sajustas

14. Apr 2012, 00:32 minniite minniite

Sveikas pavasarī. Nu jau droši var teikt, ka tas ir sācies, kaut Lieldienas nācās pavadīt sniegā.

Pa šo laiku mainījies pa lielam nav nekas, ja nu vienīgi es pati esmu palikusi lielāka, jo vēders ir audzis un nu ir jau 17 nedēļas. Pirmās kustības ir sajustas.

Kas ir noticis par šīm 4 nedēļām? Ir bijusi vēl viena vizīte, kurā atkal svēra un mērīja. Pa 2 mēnešiem esmu uzņēmusi plusā 800 gramus. Kas mani priecē.

Esmu nodevusi kārtējās analīzes un ģenētiskās analīzes.

Pa galvu vēl šaudās domās un pārdomas par vēl vienām analīzēm ar jautājumu - Kāpēc? Bet par tām es nestāstīšu, jo pārāk delikāti publiskam saitam.

Pašsajūta kopumā ir ok, tik ir apgrūtināti sēdēt, kāpēc, to noskaidrošu jau nākošo piektdien, kad būs vizīte, jo ,kad atlaižos pussēdus/ pusguļus ir labi. Tik nepatīkamas sajūtas rada, ja vīrs pieskarās zem vēdera, liekas, ka savelk.

Nu ir arī sākusies bieža tualetes apmeklēšana. Ja pašā sākumā nevajadzēja staigāt pa nakti, tad nu jau ir vismaz viena reize, kad aiziešu arī pa nakti uz tualeti. Pa dienu jau vairs neskaitu.

Esmu sākusi vingrot uz bumbas, cik nu to par vingrošanu var saukt, bet tā iesākās rīts un vismaz kāds stimuls kustēties.

Kā jau rakstīju, kopumā jūtos labi, bet tā kā pasēdēt daudz nevaru, cenšos distancēties no datora. Tā kā, ja nu kādam pietrūkst mani raksti - atvainojos. Cenšos sevi pasaudzēt, jo grūtniecības sākums tomēr nebija spīdošs un veiksmīgs. Kā arī meitas paliek mājās un neapmeklē b/d, jo man pat gājiens līdz b/d var sagādāt vēdersāpes. Un mājās tomēr viņas arī prasa savu laiku, kāds vēl dators. Sakot ar labu nakti un līdz citai reizei [ jo rakstu 00:31 pabeidzu] un dodos atkal pie miera.

Lai jauks gaidīšanas laiks visām jaunajām māmiņām!

Minniite