Pirmais trimestris pagājis

Pirmais trimestris pagājis

24. Mar 2012, 00:00 minniite minniite

Sveikas. 

Ir pagājis pirmais trimestis. Ar prieku, bēdām un dažādām emocijām. Kā jau iepriekš rakstīju, pabiju arī slimnīcā un nu esmu uz slimības lapas. Tad nu mājās cenšos atpūsties. 

No sākuma domāju, nu kā es tā varēšu vienkārši gulēt un prakstiski neko nedarīt. Bet ziniet ķermenis pats visu saliek pa vietām un nav kā agrāk. Nu vairs neizdaru veselu čupu ar mājas darbiem vienā dienā, bet to,ko darīju pa vienu dienu daru vairākas dienas. Tiesa sākumā bija grūtāk, bet nu gribot negribot nevarēju neko padarīt, jo nebija spēka.

Pirmdien vispār visu dienu nogulēju, jā nogulēju un ne jau tā gulšņājot, bet tiešām ciešā miegā. Un vienalga vakarā nejutos izgulējusies un jau astoņiem pāri atkal biju cieši aizmigusi. 

Man bija vienalga, ka mājā ir netīrais veļas kalns, tīrais veļas kalns, netīrie trauki, kas prasās, lai tos nomazā un vēl un vēl darbi ... bija vienala, jo kā es cēlos,tā pašsajūta nebija visai laba,lai paliktu stāvot. Un devos pie miera.

Vīrs tika galā ar meitenēm gana labi. Vakara wc, pasaka, dziesma un gulēt likšana jau ir iegājies kā tēta laiks. Kas mani priecē. Un,kad meitas gulēja vīrs centās aprūpēt mani. Cik nu vajadzēja. Jo ēst man tai dienā negribējās, tagad arī īsti ēst negribās.  Bet labi,ka tā sliktā pašsajūta aizmuka,nu ne gluži aizmuka,bet mazinājās nākošajā dienā. Bija jau vairāk spēka,bet vienalga mitinājos gultā un tikai vakarpusē jutos kā cilvēks. Un trešdienā par to,ka bija slikta pašsajūta nebija ne vēst. Tik apetīte nu nav tā labākā.

Kas tas par nogurumu un sliktumu bija? Aizdomas par aizcietējumu, jo par to liecināja simptomi - vēdersāpes, nebija vēdera izeja, galvas reiboņi un vēsi sviedri, nu nekas patīkams. Ceru,ka nekas tāds vairs nebūs. Un neko tādu nenovēlu nevienai jaunajai māmiņai.

Pa šo laiku kopš esmu laukā no slimnīcas bijuši arī nelieli izdalījumi,bet ne tādi,lai par to satrauktos,jo tie arī bija vien pāris reizes dienā un nākošā dienā vairs nebija.

Ieklausījos sevī un ļāvu atpūsties, ko citreiz nedaru,jo daudz darbi ir darāmi. Bet prieks pašai par sevi,jo tagad tiešām jūtos atpūtusies un pat saulīte mani priecē ir katru rītu :)

Taču,kas ir mainījies. Varu iedzert ikrīta kafiju. Nav vairs nepatīkams kamols kaklā pēc malka kafijas.

Bet par patīkamo - puncis ir redzams, kas no vienas puses priecē, no otras nē, jo jāsāk piemeklēt jauna gardrobe, kaut gan ir sācies pavasaris un jaunas krāsas gardrobi tikai atdzīvinās. 

Nākošā vizīte ir nākošo nedēļ, tad jau pastāstīšu kā vizītē gājis. Kaut gan vīzīte vienmēr ir pozītīvs lādiņš, jo ārste ir super forša. Vēl jo projām priecājos, ka esmu uzskaitē pie ginekoloģes, ne vecmātes. 

Tas tā īsumā.

Bet nu eju baudīt ik rīta saulīti, kas mani priecē dārzā.

 

Minniite