Pirmā vizīte ir aizritējusi

Pirmā vizīte ir aizritējusi

15. Feb 2012, 15:30 minniite minniite

Sveikas! Kā jau teicu, rakstīšu. Tā nu pirmā vizīte ir aizritējusi.

Uz to devos ar nelielu satraukumu, bet man tas likās nedaudz jocīgi,jo negaidu taču pirmo bērniņu. Bet tā jau laikam ir,ka katra grūtniecība ir savādāka. Sajūtas, emocijas, domas.

Vizīte ir sākusies, svēršanās, apskate un vēl visādi jautājumi. Grūtniecība tiek apstiprināta un mazajam punčiemītniekam viss ir kārtībā. Ir pilnas 8 nedēļas. Sadeva visādus nosūtījumus uz analīzēm un ieteica aiziet uz usg ~ pēc 4 nedēļām.

Pie savas ginekoloģes sajutos drošās rokās,jo prakstiski uz visiem jautājumiem,ko uzdeva vecmāte atbildēja viņa pati,kas sākuma lika samulst. Taču priecēja tas,ka pie lielā pacientu/ grūtnieču skaita viņa zināja atbildēt par mani svarīgas lietas.

Kā pati jūtos? Jūtos lieliski,ja neskaita to, ka jau vakarā ap deviņiem ļoti mīlu gultu.Ja esmu darbā, tad to tik ļoti neizjūtu, bet mājās noteikti jau ap šo laiku ar meitām dodamies gulēt. 

Ar ēšanu lielas izmaiņas nav. Sliktas dūšas nav, tikai ,ja par daudz evi nodarbinu mēdz sagriezties galva un vēders. Tad talkā nāk, kas skābs, lai mazinātu slikto pašsajūtu.

Ko esmu pārtraukusi lietot uzturā tā ir kafija. To nevaru iedzert ne par ko, paliek slikti.

Ja agrāk kafija palīdzēja atmosties,tad tagad tā ir tēja. 

Nākošā vizīte ir martā, bet gan jau vēl līdz tam par to kā jūtos uzrakstīšu :)

Ak jā un pirmās lielās analīzes arī ir nodotas un jāgaida vien rezultāti.