Miegs un ēšana naktīs

17. Jun, 10:55 Banija_lv Banija_lv

Sveikas, māmiņas!

Roberts tūliņ jau svinēs savu 8.mēnesi un pa šo laiku ir jau sagaidījis izaugam 6 zobiņus. Patlaban nekas neliecina, ka tuvākajā laikā varētu sagaidīt vēl kādu zobiņu, taču... Pēdējā laikā dēlēns ir naktīs palicis ļoti nemierīgs. Ceļas gandrīz ik pēc stundas. Tā kā vēlētos mazo pamazām atradināt no ēšanas naktī, cenšos viņu atkal iemidzināt, šūpojot uz rokām, taču tas nelīdz. Kā mazs zvirbulēns stiepj savu mutīti un meklē ēdienu. Ja netiek dots pieniņš, tad kliedz nelāgā balsī bez apstājas. Lai arī citi iesaka ļaut izraudāties, gan pats norims, diemžēl kliegšana nerimstas un paliek neērti, ka nakts trobelis jādzird arī pārējiem daudzstāvu mājas iedzīvotājiem.

Kāds būtu jūsu ieteikums, pieredze? Savulaik, pirmo pusgadu Roberts naktī cēlās tikai 2 reizes, mazliet papukstēja, paēda un uzreiz aizmiga, taču tagad viss pēkšņi sagriezies kājām gaisā.

Domāju par to, kas mainījies mūsu ikdienā, un secinu, ka nav nekādu īpašo izmaiņu, vien tas, ka tagad mazāk strādāju un vairāk laika veltu mazajam rakarim.