Superbēbītis jautā: Vai šajā pavasarī bēbīšiem sākat lietot krēmus ar SPF?

Superbēbītis jautā: Vai šajā pavasarī bēbīšiem sākat lietot krēmus ar SPF?

04. Apr 2016, 12:09 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Pavasaris ir sācies un jautājums numur viens šodien ar vienu mammu bija par krēmu lietošanu- vajag vai nevajag sākt lietot saules aizsargkrēmus! 

Ja godīgi, es pati līdz tam pagaidām nebiju aizdomājusies. Skaidrs,ka vasarā krēms ar SPF ir jālieto,lai pasargātu bēbīša ādu,bet pavasarī?! Vakar gan pēc pastaigas saulainā dienā pamanīju,ka vaigu gali sāk palikt brūnāki no pastaigas,jo tā jau saka,ka pavasarī saulīte stipra.

Nākamais jautājums, kur meklēt? Bērniem esmu lietojusi Bubchen un Bioderma saules aizsargkrēmus, bet gribētu noskaidrot, vai pašreiz ir kaut kas jauns tirgū ienācis un varbūt varat ko ieteikt?

Kā ir? Vai jau lietojat saules aizsargkrēmus bēbīšiem un lielākiem bērniem?

Kādu esi izvēlējusies? Pēc kādiem principiem vadījies?

20160310173350-36549.jpg

Ja būtu lasījusi šo atbildi ātrāk 😀 Jau pasūtīju kalcija preparātu.Nu nekas, pavērošu,un noteikti arī Stomatoloģijas institūtu apmeklēšu! Paldies!

Jerins Jerins 04. Apr 2016, 14:40

Tā tiešām ir dilemma - ādas aizsardzība vai D vitamīna uzņemšana. Tā kā nopratu, ka jums ir aizdomas par D vitamīna trūkumu, es laikam nelietotu krēmus, ja, protams, nesanāk pārāk ilga tā būšana saulītē. Starp citu, pēc iepriekšējā bloga gribēju uzrakstīt - nedomāju, ka ir vērts tērēt naudu un lietot tos Ca preparātus, ko parasti varat nopirkt aptiekā - tie gandrīz nemaz neuzsūcas. Un, cik noprotu, superbēbītis ir aktīvs - tādiem bērniņiem D vitamīns parasti netrūkst, bet var pietrūkt fosfāti. Iesaku aizbraukt uz Dzirciema ielu 20, tur Stomatoloģijas institūta telpās ir aptieka un tās vadītāja Sigita Jums varētu ieteikt kādu homeopātisko preparātu. Pastāstiet situāciju par savi D vitamīna lietošanas pieredzi un viņa zinās, ko ieteikt.