Superbēbīša māmiņa testē: TRI-BIO līdzekļi- eko palīgs virtuvē

Superbēbīša māmiņa testē: TRI-BIO līdzekļi- eko palīgs virtuvē

21. Jan 2016, 16:07 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Māja ar trim bērniem- daudz rūpju, daudz darba un ikdienas pienākumu. Par laimi vecākā meita Daniela ir jau tik liela,lai reizi pa reizei palīdzētu nomazgāt arī traukus pēc maltītes, ne tikai palīdzētu novākt galdu.

Jāatzīstas, es neesmu no klasiskajiem eko faniem, kaut gan, ja tā padomā, pāris iezīmes mūsu ģimenē piemīt- ēdam ekoloģisku medījuma gaļu,ko vīrs sarūpējis, ēdam daudz dārzeņus, ir reti vakari, kad galdā nebūtu pašgatavotas vakariņas, kad zini,kas lācītim  vēderā. 

Vienmēr šķitis, ka ja tīrīšanas, kopšanas līdzekļiem ir spēcīgs aromāts, tie ir labāki un efektīvāki, bet iepazīstoties ar saturu, jāsecina, ka tie var būt visai kodīgi un asi līdzekļi, kurus bērniem  cilvēkiem ar jūtīgu ādu vai noslieci uz astmu vai alerģijām, labāk nelietot.

Kad man piedāvāja testēt šos līdzekļus, domāju, ko gan var uzrakstīt par kopšanas līdzekļiem- atšķiras vien cena un iepakojums. Bet tas spēja manas domas mainīt.

Trauku mazgāšanas līdzeklis

Es parasti izvēlos lietot mazākos iepakojumos pudeles, kuras vieglāk noturēt rokās vai arī pudeles ar dozatoru, lai tad,kad bērns mazgā traukus, nenāktos atrasties putu mākonī izlietnē un tecināt ūdeni,lai visu noskalotu.

Tā kā ģimenē nu jau esam 5, es dzīvojos pa mājām, gatavojot gan ikdienas maltītes, gan konditorejas izstrādājumus, trauku daudzums aug proporcionāli pavadītajām stundām virtuvē, tāpēc ziemā sevišķi būtiski izvēlēties līdzekļus,kas nesausina pārāk roku ādu. Protams, vienmēr der cimdi,bet man tie neliekas īpaši ērti.

Šiem līdzekļiem ir koncentrāti,tāpēc lietošanā skan visai pazīstami kā populāra līdzekļa reklāmā- Viens piliens un viss ir tīrs. Sākumā gan grūti pie tā bija pierasts,jo lētākie līdzekļi tik labi neputo,tādējādi vajadzīgs lielaks to daudzums, bet nu jau esmu apguvusi, cik daudz TRi BIO līdzekļa nepieciešams. 

Trauku mazgāšanas līdzeklis trauku mazgājamai mašīnai

Mūsu mājās trauku mašīnas nav, tāpēc šīs tabletes devu lietot un notestēt manai māsai. Arī viņa ar ķīmiskiem savienojumiem ir uz Jūs, bet mēģina lietot mazgāšanas līdzekļus, kas ir dabiski un labi dabai, cilvēkiem un trauku mazgājamām mašīnām, šī bija laba alternatīva. Un,protams, īpaši novērtēja kristāltīro spīdumu pēc mazgāšanas, kas ir viena no lielākajām priekšrocībām, mazgājot ar trauku mašīnu.

Līdzeklis tauku un eļļu tīrīšanai no virsmām

Mums mājās ir gāzes plīts ar melnu keramisko virsmu, nākas meklēt līdzekļus,kas neatstāj traipus un virsma spīd un laistās. Tāpat gatavojot, nākas aizsēdēties istabā un nokavēt mirkli,kad ēdiens pārskrējis pāri katlam, tad nu šo līdzekli turu virtuves skapītī,lai pēc ēst gatavošanas visu varētu sakopt. Ļoti patīk tas,ka šis ir visai universāls līdzeklis,kas der gan plītīm, gan cepeškrāsnīm, gan tvaika nosūcējiem, mikroviļņu krāsnīm, gan pannām un pat grīdām, tādējādi virtuves skapīti nav jāpāvērš par tīrīšanas līdzekļu noliktavu.

 

20160121092719-42331.jpg

Šķidrās ziepes

Mums mājās ir mazs bēbītis, kas automātiski nozīmē- ļooooooti regulāru roku mazgāšanu. Smieklīgi,bet arī bērni ciemiņiem neļauj nākt istabā,ja rokas nav nomazgātas. Dienā rokas mazgātas tie reizes desmit, tāpēc atkal būtisks aspekts- lai ziepes nekairinātu un nesausinātu ādu. Ļoti patika ērtais dozators, jo parastās ziepes,stāvot ziepju traukā, vienā brīdī vienkārši sāk jukt ārā. 

Šie līdzekļi bija neliela daļa no visa plašā Tri Bio klāsta. Tagad,kad Edvards jau sācis riktēties uz velšanos, saprotu, ka tālu nav pārvietošanās pa mājām, tāpēc īpaša vērība būs jāpievērš arī visas mājas kopšanai. Tā kā Tri Bio ir konkurētspējīga cena ar parastiem lidzekļiem, bet šim ir eko sertifikāts, domāju,ka lielajā pavasara tīrīšanā iegādāšos Tri Bio mājas kopšanas līdzekļus,jo kur ir rāpojošs bērns, tur nederēs kodīgi līdzekļi,bet pēc iespējas dabiskāki!

 

Superbēbīša māmiņa

mamma27 mamma27 21. Jan 2016, 12:35

Man no šiem visiem ir tauku noņēmējs no plīts un grīdai līdzeklis. Man patīk.Nav aromāts tik spēcīgs un tīra labi.Ilgi iet,jo koncentrēts😀