Superbēbīša dienasgrāmata: par ērtajām čībām kājās un "drošības saliņu"

Superbēbīša dienasgrāmata: par ērtajām čībām kājās un "drošības saliņu"

24. Mar 2017, 00:00 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Es mīlu komfortu un tās ērtās, ierastās, drošās "čības" un ierasto mājas vidi tagad vairāk kā nekad! Un atkal- tikai ar trešo bērniņu atnākusi šī sajūta- man nav jābūt visur, es varu no kaut kā atteikties ērtību labad, es varu atļauties atzīt, ka esmu nogurusi. Jau no bērnības manī bija teicamnieces sindroms, vienmēr centos, vienmēr gāju un darīju, jo man bija šī sajūta, ka nav nekas par grūtu. Un tagad, atskatoties atpakaļ, grūti saprast un izsvērt,vai nebija par grūtu vai tomēr vēlējos kādam kaut ko pierādīt.

Cik labi, ka mūsu ģimenē ienāca trešais bērniņš, kas ļāva man kļūt daudz,daudz vājākai, atzīstot, ka esmu nogurusi, kaut ko nespēju vai varbūt vienkārši nevēlos! Tagad jau moderni runāt par Supermammām un atzīties, ka tādas neesam. Neesam jau arī. Nekad sevi par tādu neesmu uzskatījusi, vienkārši priecājos par laiku, ko pavadu kopā ar bērniem dažādās nodarbēs, vienlaicīgi spējot sevi realizēt kā sievieti un darba ņēmēju ārpus mājām.

Atgriežoties par čībām un ērtumu- lai uz kādiem pasākumiem mēs neizlemtu doties, vienmēr apsveru domu, kā tur jutīšos es un cik ērti būs mazākajam ģimenes loceklim. Ir izlaisti pasākumi, bet man ir tā sajūta- ka tā vajag. Arī dodoties ģimenes izbraucienos tagad satraucos vairāk kā ar iepriekšējiem diviem bērniem, jo Edvards ir uzmanību prasošākais :) 

Kā ir jums? Vai arī Tu bērnu esi izmantojusi kā ieganstu, lai paliktu mājās vai nedarītu lietas,ko negribas :)?

Edvarda, Dariusa un Danielas māmiņa


20170128103305-26493.jpg