Superbēbīša dienasgrāmata: māmiņu pastaigas rullē! Pavasaris ir klāt!

Superbēbīša dienasgrāmata: māmiņu pastaigas rullē! Pavasaris ir klāt!

05. Apr 2016, 19:10 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Jūs jau lasījāt manu epopeju ar pastaigām- Edvards neguļ ratos.  Paldies par ieteikumiem! Nu ir sācies silts laiks, katram gadījumam sāku ņemt arī slingu,jo biezais kombinezons ir nomainīts pret plānāku, kas atvieglotu iesiešanu slingā.  Tāpat man parasti ir 3 opcijas,kā iklaidēju mazo, ja nu sācies kreņķis, lai nebūtu jāņem rokās, jo nest 9 kilogramu čupiņu, kura noliekot, sāk izdot skaņas,  tiešām nav viegli. Bet tie,kuri mani pazīst personīgi,jau zina, cik spītīga esmu un es tiešām nepadodos un mājās četrās sienās nespēju nosēdēt, jo laiks ārā ir tik pavasarīgi fantastisks!

Un ziniet, man ir jauns paņēmiens :) PALDIES kolēģītei Kristīnei, kura ieteica pamēģināt Mocarta mūziku! Kopš nedēļu šo sāku atskaņot, baltais troksnis ir aizstāts ar šo. Izrādās ir pētījumi, kuri atklāj, ka Mocarta mūzika spēj iedarboties nomierinoši uz bērniņu. Teikšu atklāti, arī es pati esmu mierīgāka ar šo mūziku, nevis šņācošo balto troksni.

Izrādās, mans bērns bija nevis vienkārši nemierīgs, bet viņam pietrūka miegs! Iespējams, šis ir īslaicīgs risinājums, bet man svarīgākais, lai tas palīdz- miers mājās un miers bēbītim!

20160404082501-39346.jpg

Bilde no Igaunijas brauciena, kur vēl valda vēss laiks


Man šķiet, ka laiks,kad mamma ir mājās ar bēbīti, ir īstais brīdis,lai pievērstos sportiskām aktivitātēm un veselīgam dzīvesveidam (ar izņēmumiem, protams, kad pastaigu laikā sagribas kādus našķus kā man :)), bet par ļaunu nenāks arī papildus stimuls citu māmiņu izskatā.

Tā kā Edvards ir oktobra bēbītis, man ir īsta atbalsta grupa Māmiņu Klubā, kur kopā ar vēl citām vairāk kā 20 mammām dalāmies ik dienas pieredzē, kā aug mūsu mazuļi, rīkojam tikšanās arī reālajā dzīvē un izaicinām viena otru. Kādā veidā izaicinām? Endomondo aplikācija telefonā ar katra mēneša izaicinājumu pastaigās. Tas tiešām liek saņemties un izmest lielāku līkumiņu, krājot kilometru pie kilometra, jo šāds sacensības gars mudina doties ik dienu doties tālāk un tālāk. Es noņemu cepuri mammu priekšā, kuras ikdienā nostaigā 15-19 kilometrus, mana ikdienas labo dienu norma ir 10 kilometri (reizēm vienā pastaigā, reizēm salasot pa divām ārā iešanas reizēm), jo Edvards ilgāk vēl nevar izturēt, bet cerams, ka drīzumā, kad mazais pasaules pētnieks mierīgāk sēdēs ratos, labprātāk dosies garākās pastaigās. Apņemšanās jau skaļi nevar teikt, bet man ļoti, ļoti gribētos šajā gadā noiet 2016 kilometrus un pašreiz viss iet kā smērēts un plāns tiek veiksmīgi pildīts!

 

20160404082511-28573.jpg

Kad kreņķis ir klāt, Edvardam patīk,ja turu viņa rociņu :) Tad eju ratiem blakus.

20160404082546-48081.jpg 

Pavasaris ir klāt, nu var teikt ardievas biezajām drebēm!

 

Tā kā manām draudzenēm bērniņi ir jau paaugušies vai vēl nav piedzimuši, esmu uzticiga manām virtuālajām atbalsta biedrenēm! Oktobra mammas,jūs esat lieliski uzmundrinošas un motivējošas!

Uzlādējam telefonus un dodamies pastaigās! 

Kādas ir Tavas pastaigas? Vai Tu arī uzskaiti nostaigātos kilometrus?

Superbēbīša māmiņa

20160310173350-36549.jpg

Oooo, super! Es Endomondo vispār pamanu, ka daudzas ir kā modušās no ziemas miega 😀

Oooo,jā, tāpēc ari gribu saraut ar pastaigām līdz rudenim, kad cilvēks sāks ar kājām skriet, tad laika noteikti būs mazāk 😀

Jā, Stokke Trailz. Pārgājām uz sporta daļu.

Supersausins Supersausins 05. Apr 2016, 10:23

Man ļoti priecē ,ka atkal ārā sāk sildīt saulīte un nav jāvelk 100 drēbju kārtas😀..
Kad Mārtiņš bija vēl ratos sēdētājs tad šķiet mēs nogājām lielākus gabalus pēc endomomdo programmas😀..
Tagad ratos īsti negribam sēdēt,jo esam sākuši daudz staigāt un nu ceļa mērķi un ilgumu vairāk nosaka viņś

DivuMeituMamma DivuMeituMamma 05. Apr 2016, 08:57

Mēs ar mazo arī sākām baudīt ilgākas pastaigas, jo laiks ārā ir fantastisks (šodien gan nav saulītes, bet silts tāpat 😀) Vienīgais, pirmo pusstundu viņa arī kreņķējas - sākumā pilnā balsī, tad kaut ko murmina sev zem deguna, tad klusumā vēro, kas notiek apkārt un tikai tad iemieg. Dienā nostaigājam 6-7 km - pēc pastaigas mājās zīmēju mūsu maršrutu Google Maps un tā uzzinu, cik esmu nostaigājusi. Varētu arī vairāk, bet mazā guļ tikai braucošajos ratos, tāpēc viss ceļš jānobrauc vienā cēlienā 😀 Starp citu, arī manai mazulei patīk tieši šis skaņu celiņš - palīdz, kad jau ir nogurusi un vajag kādu stimulu, lai ātrāk iemigtu.

Viena ideja māmiņām, ja pastaigu laikā nav kompānijas - šādos gadījumos es klausos audio grāmatas. Manuprāt, laba alternatīva, jo lasīt īstās grāmatas ar mazo tiešām nav laika 😀