Superbēbīša dienasgrāmata: gatavojamies dzimšanas dienas ballītei! Vēl tik daudz darāmā!

Superbēbīša dienasgrāmata: gatavojamies dzimšanas dienas ballītei! Vēl tik daudz darāmā!

11. Oct 2016, 07:00 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Tas nu ir noticis! Ikmēneša kūku ēšana noslēgsies šajā nedēļā ar dzimšanas dienas ballīti Edvardam, kurā atzīmēsim pirmo gadiņu! Kādu laiku iepriekš apsvēru,kur un kā svinēt labāk- mājās, īrēt kādas telpas...beigās saskaitot radiniekus,jo skaidrs,ka pirmajā dzimšanas dienā draugu bari nebūs,svinot radinieku lokā, nolēmām par labu mājām, kur būs ērtāk un arī mīļāk, nedomājot, kur Edvards var aizrāpot, kā viņš jūtas utt, jo viss būs pa ķērienam.

Mēs svētkus sākām svinēt jau 2.oktobrī, kad kopā ar citiem oktobra bēbīšiem atzīmējām gadiņa jubileju, pagājušajās brīvdienās ar ģimeni bijām atpūsties Siguldā, šajās brīvdienās būs radu ballīte un nākamajās brīvdienās radu ballīte turpināsies citā apmērā :) Forši svinēt gandrīz visu mēnesi!

20161011112302-71651.jpg

20161011112308-28856.jpg

Dekorācijas

Dekorācijas jau pasūtīju vasarā no Alieexpress.com, kur ar bezmaksas piegādi viss sanāca krietni lētāk nekā vietējos veikalos. Papildus vēl izvēlējos izgatavot rotājumu Edvarda krēsliņam, kā arī izveidot karodziņu- lentīšu virteni. Lai visu paspētu, māju sāku izrotāt jau īstajā dzimšanas dienā. Papildus sestdienā piepūtīsim hēlija balonus. Vīrs jau smējās, ka līdz sestdienai noteikti pārkārtošu dekorācijas un tā noteikti arī būs :)) tagad galvenais visu izpakot un saprast, kas ar ko labāk kopā izskatās!

20161011120006-77831.jpg

Fotosesija

Protams,Edvardam no šīs dienas paliks tikai atmiņas fotogrāfijās, tāpēc noorganizēju arī fotosesiju ar ciemiņiem tieši pirms ballītes,kurā visi kopā varēsim nofotogrāfēties kopā ar mazo jubilāru Edvardu.

20161010163209-56420.jpg

Kūka

Pieņemot izaicinājumu no Māmiņu Kluba aktīvās mammas mamma27, cepšu viesiem medus kūku un ja nu nesanāks, tad sestdienas rītā skriešu uz veikalu pēc citām kūkām :) Arī Edvards tiks pats pie savas kūkas, ar kuras recepti noteikti pēc svētkiem padalīšos!

Ēdieni

Protams, kā ballīte bez ēdieniem un uzkodiņām! Būs dažādas plates- dārzeņu ar mērcītēm, siera, gaļas, gaļas salāti, siļķe kažokā, augļi, saldumiņi!

Spēles

Pateicoties lielajai māsai Danielai, būs arī spēles- krustvārdu mīklas un rēbuss! Gan jau pa vidam vēl izdomāsim kaut ko!

Viss vēl ir procesā, pāris dienu laika vēl ir :))) Jācer,ka pagūšu!

Padalies,kā Tev gāja ar gatavošanos ballītei!

Kā izvēlējies svinību vietu?

Kur pasūtīji kūku?

Vai izvēlējies kādas dekorācijas?

Cik ilga bija ballīte?

Kādiem sīkumiņiem iesaki pievērst uzmanību?

Superbēbīša māmiņa


20160310173350-36549.jpg

IlvaV IlvaV 11. Oct 2016, 19:51

Es atcerėjos, ko vēl no aktivitātėm nu jau 10 gadīgā dēla pirmajā jubilejā biju sagatavojusi-puzle. Biju aiznesusi uz salonu dėla bildi, pėc kuras man izgatavoja puzli-attėlu no 160 gb. Visiem, kas kaut ko prata no puzlēm, patika to likt, kamėr tika pie rezultāta😀

laurlapa laurlapa 11. Oct 2016, 16:06

Mums jau 10 mēn., pavisam drīz arī svinēsim gada jubileju! Jau domāju par to, kā skaisti un īpaši nosvinēt, bet pagaidām bez idejām. It kā gribas ārpus mājas, bet...ar diviem maziem bērniem ārpus mājas atpūsties un svinēt būs neiespējami, ja nebūs kur rāpot, kāpelēt, utt.. jādomā, ko darīt.
Veiksmīgu gatavošanos! Izskatās, ka būs ļoti smuki! Ar nepacietību gaidu Edvarda pirmās gada jubilejas bildītes un emocijas!!!
P.s. varbūt vakarā ārā palaidiet debesu laternu svētku noskaņai! Mēs tā darīsim! 😘 🌷 😀

Liene Krúza Liene Krúza 11. Oct 2016, 12:31

1jubileja visiem verniem neapsaubami bija majas vide. Protams ar dekoracijam un ilaso jubilaru kuku. Un visas svinibas vienmer sakas atrak...
Sveiviens 1gada jubileja

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 11. Oct 2016, 10:58

Man galda gatavošanās neizsakāms palīgs ir vīrs,kurš gatavo fantastiski,tāpēc par galdu es uztraucos vismazāk 😀)))

Supersausins Supersausins 11. Oct 2016, 10:04

Mēs ar pošamies Mārtiņa jau otrajai dzimšanas dienai.😀..
Dekorus es veidoju pati,jo tākā strādāju dārziņā tad šie dekori vēlāk noderēs darbā 😀.
Arī tūlīt taps svètku krekliņš ar izšūtu 2 mazajam jubilāram😉..
Kūku es cepu parastu pati(jo konditores profesija jāizmanto) 😃. Bet ja redzu,ka nav tik daudz laika es pasūtu mūsu omei lai uzcep .😀
Tàkā mums topā ir balonu tad uzsvars būs tieši uz šādām dekorācijām😀.
Ballītē mums piedalās tuvākie tāpēc īpaši netiek domātas rotaļas.Vienīgi lai lielajiem bèrnien prieks mēs apgleznosi sejiņas😉

IlvaV IlvaV 11. Oct 2016, 09:54

Būs ļoti skaisti! Saprotu, kā jūties šobrīd, cik daudz stresa un uztraukuma, lai viss izdotos. Taču noteikti viss būs labi, un arī kūka būs garšīga!

Es arī parasti kūku taisu pati, kas ir vai nu parastā biezpiena cepumu torte vai siera kūka. Tās vienmēr garšo visiem! Rotājumus pērku Tiger, lemma.lv visbiežāk, esmu arī pati gatavojusi karodziņu virtenītes. Tādam mazulītim, kāds ir Edvards, jau vislabāk ir svinēt mājās, manuprāt-drošāka vide, viss zināms. Tāpat ar ciemiņu daudzumu nav jāpārspīlē. Un mammai savukārt nevajag taisīt greznum grezno galdu, stresot un skriet, mēli izkārušai😀 Pietiek ar pāris uzkodām un torti.
Man patīk Tava ideja par fotosesiju. Tās būs kolosālas atmiņas. Jo parasti steigā aizmirstas visus kopā ar mazo jubilāru nobildēt.
Lai izdodas ballīte godam! Tā ir vislielākā jubileja bērna mūžā!

mamma27 mamma27 11. Oct 2016, 08:28

Lai viss iecerētais izdodas! 🌷 Mums ar notiek gatavošanās darbi!