Superbēbīša dienasgrāmata: kad mazais kož barošanas laikā, nemetu plinti krūmos!

Superbēbīša dienasgrāmata: kad mazais kož barošanas laikā, nemetu plinti krūmos!

29. Sep 2016, 12:50 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Džemperis Edvardam no www.lindex.com 20160829103014-60268.jpg

Tad, kad ir iznākuši pirmie zobiņi, bēbīši tos grib likt lietā ne tikai ēšanas laikā,bet arī ikdienā, piemēram, iekožot rokā vai kājā. Smieklīgi un traģikomiski tai pat laikā. Edvards kā buldozers reizēm nāk virsū it kā mīļoties un tad CAPS zobus iecērt rokā, kājā vai vēderā. Aučcc! Tas ir patiešām sāpīgi! Un protams, kur vēl kodieni krūtī!

Ēd, ēd un tad pēkšņi tāds kodiens, ka man asaras acīs, bet nevar iebļauties,jo mazais laižas miegā.. Daudzi noteikti domā, ka tad, kad mazajam parādās zobi un apgūtas prasmes kost, jābeidz krūts barošana, bet mana abu dēlu pieredze rāda, ka tā nebūt nav. Principā, ja Edvards nekož un tfu,tfu,tfu, to viņš kādu laiku barošanas laikā nedara, zobus just nevar, jo tas vienkārši nav fiziski iespējams- ēst un kost reizē. Tā kā šis barošanas process man nepatiku nesagādā, vēl kādu mēnesi noteikti barošanu, man vienkārši patīk šī saikne!

Kā atzīst speciālisti košana parasti izpaužas vairāk laikā, kad nāk zobi un niez smaganas. 

20160929131724-17968.jpg 

Bodijs un biksītes Edvardam no www.lindex.com 20160829103014-60268.jpg

Lūk, mani paņēmieni, kā novērst košanu.

Kad kož barošanas laikā.Parasti košana ir vairāk barošanas beigās, kad mazais it kā sāk garlaikoties un vairs nav izsalcis kā sākumā. Ja es pamanu, ka viņš ir atslābis un vairs nevēlas ēst, to arī beidzu, neļaujot pienākt brīdim, kad viņš tiešām garlaicības mākts man iekostu :) Pa starpai gadās vēl situācijas, kad viņš pēkšņi ar zobiem vai smaganām satver krūti un pavelk. Arī tad barošanu beidzam.

Kad nāk zobiņi. Protams, mammas, arī es, esmu izbaudījusi, ko nozīmē, ka mazais karājas pupā, īsti neēdot, bet nomierinot sevi,piemēram, zobu nākšanas laikā. Tad man blakus ir knupītis vai zobu nākšanas mantiņa, ko cenšos viņam iemānīt. Labāk lai kož tajā, nevis man.

Kad traucē apkārtējie. Ja agrāk Edvardu bija grūti iztraucēt- viņš zina, ka grib ēst un nekas viņu neiztraucēs, tad tagad viņš grozās, groza galvu, čamda mani un ēšana nav prātā, ja ir apkārtējie stimuli. Tāpēc dodu priekšroku barošanai klusā un tumšākā telpā.

Kad nelaižas vaļā. Ir gadījušās arī situācijas,kad viņš iekožas un nelaiž vaļā. Tad gan ar pirkstu palīdzu atsvabināties vai pievelku Edvardu sev tuvāk un viņš atlaižas bez manas palīdzības.

Ko es daru,kad Edvards iekož? Paņemu nost un saku Nē, man sāp. Visgrūtākais šajā situācijā ir nesākt smaidīt, kad viņš paver savu zobaino mutīti, jo tādējādi viņš domās,ka tā ir spēle :) 

Kā ir jums? Vai mazais ir kodis barošanas laikā ar zobiem vai smaganām? Kā esat rīkojušās?

 

Superbēbīša māmiņa


20160310173350-36549.jpg

zacc zacc 30. Sep 2016, 11:04

Nebaidījos, izņēmu krūti no mutes, pateicu, ka tā nedrīkst, un devu atkal, kamēr zīda, nevis koda.

29. Sep 2016, 16:12

Es savu meitiņu baroju un kad iznāca pirmie zobiņi apakšā vel nekoda tad kad sāka nākt zobiņi arī augšā tad sāka kost un man tik ļoti sāpēja kad es nobijos un pārtraucu barot. Un tā pat arī ar mazo dēliņu šobrīd kā parādījās mazie negantie zobiņi es nobijos un pārtraucu barošanu☹(