Robītis aug kopā ar Huggies

Robītis aug kopā ar Huggies

20. Jun 2013, 23:07 Banija_lv Banija_lv

To, ka Robītis lietos Huggies autiņbiksītes, biju nolēmusi vēl pirms mazā rakara nākšanas pasaulē. Pačukstēšu, ka manu lēmumu par labu Huggies ietekmēja Māmiņu kluba superbēbītis Miķelis, kurš arī kopš pirmajām dienām izmantoja tieši šīs biksītes, pie kam, man kā jaunajai māmiņai, kurai nekad iepriekš nav bijusi saistība ar zīdainīšiem, simpatizēja ideja par mitruma indikatoru.

Tā nu no New borns autiņbiksītēm Robītis pamazām ir izaudzis jau līdz 4.izmēram un līdz pat brīdim, kad mazais sāka aktīvāk kustēties, izvēlējāmies tikai Huggies Super Dry. Tagad, kad mazais kļuvis kustīgs kā ūdenszāle un autiņbiksīšu nomaiņa, viņaprāt, ir tikai lieka laika izšķiešana, jo jāapgūst taču plašā pasaule, esam iecienījuši Huggies Step in. Tiesa gan, iesākumā biju samērā skeptiska, domādama, ka tās taču ir tikai parastas autiņbiksītes, taču izmēģinot tiešām varu teikt - jā, tur kaut kas ir. Noķer mazo ātrrāpotāju, novelc vecās, uzvelc jaunas un laid tālāk apgūt pasauli. Biksītes ir no patīkama materiāla, ērti novelkamas un uzvelkamas un, kas galvenais, neberž un nespiež mazuļa apaļīgo puncīti.

20130620230718-20367.jpg

Kā mūsu mājās notiek autiņbiksīšu nomaiņa? No rītiem un pirms gulētiešanas, kad Robītis ir miegains un dudina savā nodabā, izklāstot, ko redzējis sapnītī vai apguvis pa dienu, tiek vilktas Huggies Super Dry. Šī procesa laikā Roberts nepretojas autiņbiksīšu nomaiņai un lielākoties ģērbšanos pavada jautrība. Taču dienas vidū mūsu sabiedrotais ir tikai un vienīgi Step in. Redzot, ka laiks nomainīt autiņbiksītes, dēlēnam parādu kādu rotaļlietu, ko viņš ilgāku laiku ir atstājis novārtā, un, kamēr notiek izpētes process, mazais rakaris tiek arī pie tīrām autiņbiksītēm. Visbiežāk autiņbiksīšu nomaiņa tad notiek, mazajam atrodoties četrrāpus pozīcijā, lai pašam būtu ērti un nezustu stabilitātes sajūta.

Tā kā Roberts ir pasācis pēdējā laikā celties kājās, tad gadās reizes, kad autiņbiksīšu nomaiņa notiek arī šādā pozīcijā - vecajām biksītēm klipši vaļā, lai tās novilktu, un jaunās, tīrās velkam virsū. Huggies Step in labo ideju jo īpaši novērtēju tad, kad mazais rakaris apmeklēja pērļu vannu procedūras, jo pēc peldēšanās dēlu ne par ko nebija iespējams pierunāt gulēt uz pārtinamās virsmiņas (un patiesi, lielie puikas taču tādas vairs neizmanto), lai uzvilktu klasiskās autiņbiksītes ar klipšiem, tādēļ ņēmu Robertu klēpī un bez problēmām katru reizi pēc peldes vilkām Step in. Tagad Robertam atvilknē jau gatavībā stāv Huggies peldēšanai paredzētās autiņbiksītes. Vien jāpagaida, kad ūdens ezerā būs sasilis, lai varētu plunčāties un priecāties par saulaino vasaru.

Mūsu padomi citām topošo vai esošo rāpotāju mammām:

  • Nepiespiest bērnu gulēt bēbīša pozīcijā, lai nomainītu autiņbiksītes, jo ar varu taču nekas mīļāks nekļūst. Labāk izmantot Step in, kas ir kā ideāls sabiedrotais mammām un mazajiem rāpotājiem.

  • Necensties bērnu atraut no kādas rotaļlietas izpētes tikai tādēļ, lai nomainītu autiņbiksītes. Nekas taču nenotiks, ja biksītes tiks nomainītas pēc minūtes vai piecām.

  • Nelikt bērnam atrasties neērtā pozīcijā tikai tādēļ, lai mammai būtu vieglāk nomainīt autiņbiksītes. Jāatrod vieta, pozīcija, kura ir ērta abiem. Ja abi būs priecīgi, arī process sagādās prieku un sekmēsies raitāk.