Mūzikas nodarbības motivē ātrāk apgūt jaunas prasmes

Mūzikas nodarbības motivē ātrāk apgūt jaunas prasmes

08. Jun 2013, 16:25 Banija_lv Banija_lv

Lai arī nodzīvojis šajā pasaulē vien 7 mēnešus, mūsu mazais pasaules atklājējs Roberts jau apguvis TIK daudz!

Iepriekšējā nedēļā minēju, ka Roberta pirmie norāpotie metri vairs nav aiz kalniem un patiesi... Pirms dažām dienām dēlēns jau naski rāpoja pa dzīvokli, paplašinot savu redzeslauku un, kas galvenais, pašam par to esot milzu sajūsmā, jo ir taču tik labi būt neatkarīgam un nokļūt pašam tur, kur kārojas. Visbiežāk gan kārojas nokļūt pie mūsu mājas mīluļa truša būra. Pieķeroties pie būrīša, Roberts ceļas kājās un klaudzina pa būra jumtu, tā sakot: “Paskat, garausi, es pats pie Tevis atrāpoju!”

20130608162406-76770.jpg

Domājams, straujā attīstība pēdējo nedēļu laikā, kad apgūta gan prasme sēdēt, gan rāpot un celties kājās, nav nejaušība, jo jau vairāk kā mēnesi Roberts kopā ar citiem bērniem apmeklē Yamaha Mežciema mūzikas skoliņu, kur kopā ar ronēnu Robi apgūst jaunas skaņas, klausās klasisko mūziku un iepazīst pasauli. Ja pirmajā nodarbībā Roberts prata vien apvelties, tādēļ mazliet lielākie puikas mazo ķiparu apcēla, nākot raustīt to aiz matiem un kožot, tad tagad jau visi ir vienlīdzīgi. Katrā nodarbībā mazais Robītis parāda, ko nedēļas laikā atkal paguvis, un pēdējā laikā, papildus visam arī dēlēns sācis dziedāt.... Dažādās intonācijās un skaļumā dziedot “vau-vau-vau”. Smejoties mājās runājam, ka drīzumā noteikti būs jāiegādājas sunītis, ja jau dēls prasa pēc vau-vau.

Patlaban Robertam aug jau 6.zobiņš. Ilgi gaidīti un beidzot sagaidīti mazie, baltie zobiņi viens pēc otra izauguši pēdējā mēneša laikā, tādēļ jo īpaši liels ir mazā rakara prieks par to, ka tagad var iecirst zobiņus banānā, var grauzt cepumu un, protams, var iekost arī mammai... Pavisam nemanāmi Roberts mēdz piezagties mammai un iekosties degunā, tā teikt, pagaršosim, kas tas par brīnumu, vai ir gards.

20130608162503-21137.jpg

Rāpot, sēdēt, celties kājās, dziedāt... bet tas nav viss. Ar katru dienu tiek apgūtas jaunas prasmes, kā viena no jaunākajām, ko mazais ziķeris atklājis, ir roku plaukšķināšana, savukārt, klausoties mūziku, bieži vien kāja tiek kustināta līdzi ritmam.

20130608162529-26666.jpg

Protams, ir arī nedarbi, bet tas jau ir cits stāsts... :)

Banija_lv Banija_lv 09. Jun 2013, 09:27 sofuce

Paldies, sofuce 🌷