Izmēģinam Lupilu autiņbiksītes, salvetes un kremiņu

Izmēģinam Lupilu autiņbiksītes, salvetes un kremiņu

24. Nov 2022, 13:27 Jūlija Liepa Jūlija Liepa

Sveiki. Mani sauc Jūlija, esmu trīs burvīgu bērniņu mamma. Tā kā diviem no bērniņiem šobrīd ir zem 2 gadiem, autiņbiksīšu tēma ir ļoti aktuāla, tāpēc nolēmu pieteikties Lupilu sniegtajā iespējā, notestēt viņu firmas autiņbiksītes. Piebildīšu, ka iepriekš neesmu testējusi Lupilu produkciju, jo pilsētā, kurā dzīvojam, nebija veikals Lidl, taču šogad veikalu solās atvērt. Pieteicos trešā izmēra klipšu autiņiem, priekš 3 mēnešus jauna dēliņa ar svaru ap 6kg. Pirmās man ir meitiņas, tāpēc man bija liels pārsteigums, ka ar puiku ir tik grūti atrast autiņbiksītes, kuras iztur nakti un nav jāmaina 3 pidžamas pa nakti.

18. novembrī izņēmu ļoti skaistu paciņu un, atnākot mājās, uzreiz ķērāmies pie testēšanas. Paciņā bija Lupilu 3. Izmēra autiņbiksītes ar klipšiem, Lupilu salvetes un Lupilu autiņu zonas krēms. Aprakstīšu katru no produktiem:

Salvetes bija pirmais prieka avots, jo izņemot pirmo salveti, tai sekoja mazs stūrītis no nākamās salvetes, kāpēc tas bija prieks? Jo Hugges salvetes plīst un nevar izvilkt pat to pirmo salvetīti, nākamā nekad neseko un atkal sākas cīņa ar salvešu vilkšanu ārā. Citas firmas salvetes nāk vesela čupa, velkot tikai vienu, tad sākas cīņa pār čupas stūķēšanu atpakaļ. Lupilu salvetes neplīst, viegli izvelkas, ir plānas un ar patīkamu neitrālu aromātu, neizraisīja alerģiju un tiešām radīja ļoti labu iespaidu. Šīs produkts noteikti būs mūsu plauktiņā arī turpmāk!

Tālāk sekoja aizsargkrēms autiņu zonai. Atzīšos, ka šāda veida krēmu lietoju visai reti, tāpēc no savas puses varēju tikai salīdzināt sastāvu ar populāro Sudocrem, kā rezultātā lielākā daļa no sastāvdaļām ir vienādas. Sastāvā pamanīju pantenolu, kas lieliski mitrina ādu, tāpēc domāju, ka šo krēmu varētu lietot arī stipra sala laikā uz vaidziņiem, lai neapsalst un nepaliek sarkani.

Un beidzot nonācām pie autiņbiksītēm. Pirmais iespaids, nav uzpūsti, iekšpusē mīksti, ir rišiņas gar ciskām, laba izmēra, nav ne pa garu, ne pa īsu, simpātisks dizains ar divu veidu zīmējumiem, gan no priekšpuses, gan no aizmugures. Vēl tāds sīkums, bet man kā mammai ar diviem pamperotajiem, ļoti svarīgu aspektu – virsū ir cipars, kurš norāda izmēru. Uzvelkot autiņbiksītes sapratu cik patiesībā viņš ir plāns un bērns var viegli kustēties. Protams radās bažas pār mitruma noturību. Tā kā testēšanu sākām svētku dienā, devāmies uz svētku koncertu un tikai atbraucot mājās, sapratu, ka jau 4,5 stundas neesmu mainījusi autiņbiksītes un šausmās ķēros pie muguriņas, pārbaudīt vai nav noplūde un man pār pārsteigumu viss bija sauss. Autiņbiksītes protams bija jau pilnas, bet dibens nebija mitrs, tātad savu darbu autiņbiksītes paveica uz 10/10. Testējām autiņbiksītes visu nākamo nedēļu, bija šādas tādas noplūdes, bet tas vairāk dēļ aktīvas kustēšanās. Varētu teikt, ka teksts uz pakas -soft and dry(mīksts un sauss) sevi attaisno.

Kopumā produkcija tiešam patika un šobrīd gaidām ar nepacietību, kad mūsu pilsētā beidzot atvērs Lidl veikalu, lai varētu notestēt arī biksīšu autiņbiksītes un protams iegādāties salvetes un autiņbiksītes arī turpmāk,

 

Paldies pār sniegto iespēju un kvalitatīvu produktu, pār pieņemamu cenu.