8.aprīlī Klaudijas Hēlas TIEŠRAIDES nodarbības par rotaļāšanos ar mazuli!

8.aprīlī Klaudijas Hēlas TIEŠRAIDES nodarbības par rotaļāšanos ar mazuli!

03. Apr 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mūsu iecienītā fizioterapeite un pedagoģe Klaudija Hēla 8.aprīlī aicinās uz divām tiešraides nodarbībām “Kā rotaļājas mazulis no dzimšanas līdz 1 gadam” (plkst.13:00 - 15:00) un “Kā rotaļājas bērns no 1 līdz 3 gadiem” (no 15:30 - 17:30).

Tiešraides lekcijām var pieteikties šeit >> (cena par 1 tiešraides lekciju - 15:00 EUR)

Arī neklātienē vecāki var apgūt rotaļāšanās, komunikācijas un attiecību veidošanas pamatus ar Klaudiju Hēlu, kas praktiski parādīs un pastāstīs par E.Pikleres pedagoģijas pamatiem, uz kuriem balstās veselīgas bērna personības un pašapziņas veidošanās! Nodarbībā tiks demonstrētas arī nepieciešamās, pašu veidotās rotaļāšanās sistēmas un vides iekārtojums. Vecākiem būs iespēja interaktīvi uzdot savus jautājumus un tūlīt arī saņemt atbildes.

08.04. plkst.13:00 pieslēdzies ONLINE “Kā rotaļājas mazulis no dzimšanas līdz 1 gadam?

Populārākā Klaudijas Hēlas nodarbība - tagad pieejama kā tiešraides nodarbība!

“Līdz brīdim, kad bērniņš ir sācis rāpot, mēs visbiežāk vārdiņus "nē" un "nedrīkst" sarunās ar mazuli neizmantojam, jo bērni līdz rāpošanas uzsākšanai nav tik kustīgi, lai iekļūtu dažādās ķibelēs. Mēs viņiem piedāvājam rotaļlietas, kuras ir atbilstošas viņu vecumam, mēs mazo paceļam un noliekam tur, kur vēlamies un kur viņam ir droši, taču brīdī, kad bērns ir sācis rāpot, pasaule mājās pārvēršas un vārdiņa "jā" vietā mēs sākam teikt – nē, to neņem, nē, tur rāpot nedrīkst, nē, māmiņas kurpi, lūdzu, nebāz mutē, nē, tur ir elektrības vadi, šo sarakstu mēs varētu turpināt un turpināt,” novērojumos dalās Klaudija Hēla.

Taču kā, lai bērns attīstās, ja mēs viņam tik daudz un bieži aizliedzam atklāt un pētīt? Vai mums pašiem patiktu dzīvot vidē, kurā viss ir aizliegts? Atrisinājums ir pavisam vienkāršs – veidot tādu vidi, bērnam kurā mēs varam atļauties mazajam teikt "jā". Tai nav jābūt lielai vai plašai, tikai tādai, kurā saimnieks būtu pats bērns.

To visu uzzināsi Māmiņu Kluba Vecāku skolas ONLINE lekcijā pie fizioterapeites Klaudijas Hēlas!

Praktiskajā online lekcijā uzzināsi:

•           Kādas ir bērna attīstības īpatnības un posmi pirmajā dzīves gadā? Kā noris psihomotorā attīstība un kā mēs varam bērnu atbalstīt ar rotaļām un vidi?

•                       Kāda ir rotaļu patiesā nozīme bērna attīstībā?

•                       Kā izvēlēties rotaļlietas bērnam? Ko mēs varam izmantot no sadzīves priekšmetiem? Kā veidot improvizētas, bērnam noderīgas rotaļlietas, nepērkot gatavās mantas veikalā?

•                       Kā rotaļāties ar bērnu pareizi, atbilstoši viņa vecumam? Kā neiejaukties, bet novērot bērnu, viņu tikai atbalstot?

•           Kā iekārtot vidi  mājās tā, lai tā palīdzētu bērnam augt un attīstīties? Tai skaitā, atbalstīt viņa rāpošanas un staigāšanas mācīšanās posmus?

•           Attiecību veidošana ar bērnu un viņa personības un pašapziņas stiprināšana!

Rezervē savu vietu Klaudijas nodarbībā šeit >>>. Tu saņemsi priekšapmaksas rēķinu par 15.00 EUR un pēc apmaksas, pirms nodarbības, tiešraides linku savā e-pastā! Aicinām uzdot arī savus jautājumus par sava bērna attīstību!

08.04. plkst.15:30 - 17:30 “Kā rotaļājas bērns no 1 līdz 3 gadiem?” ONLINE ar Klaudiju Hēlu

1-3 gadu vecums ir ļoti izaicinošs vecākiem, jo bērns ir kustīgs, zinātkārs, nepakļaujas vecāku komandām un vēlas izzināt pasauli!

Par divgadnieku uzvedību daudzi vecāki ir nelielā šokā, jo viņi nesaprot, ko ar bērnu, kas ir tik aktīvs un piesaka savu personību visai skaļi, dara? Kā viņu nodarbināt mājās? Bērns, kurš nav iemācījies pats spēlēties, kuram nav piemērota vide, kas atbilstu viņa augošajām vajadzībām, visu uzmanību pieprasīs no vecāka! Ne velti māmiņas ir gluži izdegušas šajā periodā, lai tikai atrastu kādas nodarbes, kas bērnu izklaidēs un viņa uzmanību noturēs uz pietiekami ilgu laiku!

Klaudija Hēla, kas ilgstoši studējusi E.Pikleres pedagoģiju un veiksmīgi to pielieto arī Māmiņu Kluba Bērnudārzā, kas pieskata mazuļus no 1.5 gadu vecuma, zina fantastiskus trikus, kas palīdzēs vecākiem izveidot tādu rotaļāšanās pieeju, kas bērnus patiesi nodarbinās un viņi paši spēlēsies!

Tā tas ikdienā notiek Māmiņu Kluba bērnudārzā un mēs varam iemācīt efektīgu rotaļāšanos arī jums.

Praktiskajā online lekcijā uzzināsiet:

•    Kādas ir attīstības īpatnības un posmi bērniem vecumā no 1-3 gadiem?

•    Kādas ir bērnu vajadzības un kā tās palīdz atrisināt rotaļāšanās, kas ir viņu attīstības pamats?

•    Kādas rotaļlietas izvēlēties kādā vecumā un kā iekārtot rotaļāšanās “stacijas” mājas apstākļos, lai bērnam nekad nav garlaicīgi?

•    Dažādu rotaļlietu veidi un to ietekme uz attīstību!

•    Savstarpējās attiecības starp bērnu un vecāku

•    Vecāka loma rotaļāšanās procesā - kā kļūt par bērna atbalstu attīstībā, nevis izklaidētājā?

•    E.Pikleres pedagoģijas pamati stiprai un pašpietiekamai bērna personībai! 

Piesakies online nodarbībai šeit>> Tu saņemsi priekšapmaksas rēķinu (15.00 EUR). Apmaksājot to līdz nodarbības sākumam, saņemsi online nodarbības pieejas linku! Jebkurš dalībnieks varēs uzdot arī savus jautājumus!