Superbēbīša dienasgrāmata: no slinga uz ergosomu mammai, tētim un māsai

Superbēbīša dienasgrāmata: no slinga uz ergosomu mammai, tētim un māsai

13. Aug 2016, 00:00 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Esmu jau stāstījusi par savu slingošanas pieredzi un mājās godam kalpo Amazones slings, kas būs iznēsājis jau trešo mūsu ģimenes bērniņu. Bet tā kā Edvards auga lielāks (lasīt- smagāks:)), bija jādomā arī par citiem risinājumiem, jo Jānis noteikti nebūs no cilvēkiem, kurš iesies un nēsās mazo slingā. Tā kā Edvards ir roku bēbītis lielākā mērā kā pārējie bērni, tad arī citiem mazā pieskatītājiem būtu ērtāk ar kādu papildus risinājumu kā rokām. 

Biju dzirdējusi par dažādiem slingu veidiem, ķengursomām un ergosomām, kuros var nesām mazulīti. Man svarīgākais bija- nekaitēt mazajam un lai šis palīglīdzeklis būtu ērti un viegli uzliekams.

Ne pavisam lēti un ne pavisam dārgi- tāds bija mans uzstādījums, aplūkojot dažādo somu piedāvājumu Latvijas tirgū, interneta veikalos un bērnu preču veikalos. Un, lūk, ar www.ergosomas.lv īpašnieci Jevgēņijas konsultāciju pie manis mājās izvēlējos, manuprāt, mums piemērotāko somu, kura nu ir nomainījusi slingu pastaigu laikā, jo ir daudz ātrāk uzliekama.

20160807224158-68557.jpg

Tā kā devāmies vasaras izbraucienos, kur bija vietas,kur ar ratiem netikām, Jānis bija milzīgs palīgs, nesot Edvardu ergosomā un novērtējot ērtumu, kad rokas ir brīvas, bēbīša svars sadalīts vienmērīgi pa visu ķermeni un abas puses jūtas apmierinātas.

Kad atstāju manai mammai pieskatīt mazo, arī sniedzu instrukciju, kā uzlikt ergosomu, ja nu gadās kreņķis! Tā kā arī Daniela man ikdienā ir liels palīgs, arī Daniela izteica vēlmi panesāt šādā veidā mazo un viņai tas izdevās, nesot Edvardu uz muguras gluži kā mugursomā!

Kā uzsver ergosomu veikaliņa īpašniece, lielākie plusi ergosomai: 

  • bērna muguriņa ir noapaļota, nav pārvilkta, no sāniem atgādina burtu „C”;
  • somas platums un dziļums vienmēr atbilst viņa vecumam, pateicoties patentētai muguriņas regulēšanai.Muguriņas piegrieztne ir konstruēta no trim īpašas piegriešanas daļām, veidojot dziļu un pieguļošu kabatiņu.Ergosoma pēc izmēra būs atbilstoša gan 4 mēnešu, gan arī 3,5 gadu vecam bērnam, un  ļauj nest bērnu ar svaru līdz 25 kg;
  • muguriņas dziļums un mīkstie rullīši ļauj izvietot mazuli ar ceļgaliņiem augstāk par dibentiņa līmeni, veidojot vizuālo burtiņu „M”;
  • kapuce atbalsta galvu barošanas un miega laikā, aizsargā no vēja, un galvenais – kalpo par muguriņas turpinājumu mazliet izaugušajam bērnam vai bērnam ziemas apģērbā;
  • elastīga un cieša josta noņem no Jūsu pleciem un muguras slodzes daļu un pārceļ to uz gurniem;
  • patentētas pusapaļas anatomiskās siksnas, kas nodrošina paralēlās vai krusteniskās nešanas iespēju (mainās vietām).
Lai gan slings pašreiz nav galvenais pārnēsāšanas rīks, manā ikdienā ar trim bērniem tomēr pašreiz lielāku lomu spēlē ergosoma!

Superbēbīša māmiņa

Krekliņš un biksītes Edvardam no www.lindex.com 20160829103014-60268.jpg

www.ergosomas.lv

20160807222408-35226.jpg

 
20160310173350-36549.jpg

Katjuwe Katjuwenjka Katjuwe Katjuwenjka 19. Sep 2018, 08:48

Я тоже не давно заказала такой рюкзачок .Еще не пришёл ,но надеюсь когда придёт, моему малышу понравится т.к он стал тяжёлым и мне трудно его носить на руках

Gunita_P Gunita_P 13. Aug 2016, 22:25

Mēs esam ergosomas fani. 😀 Mēs par ergosomu... 😀